hazır web sitesi

           Dünyanın en önemli teknolojik gelişmelerinin başında web teknolojileri gelmektedir. Web teknolojileri, sahip olunan iş ve hizmetin çok daha büyük topluluklara çok daha hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bu kapsamda iki tür site tasarımı yapılmaktadır: Firmaya özel özgün tasarım ve hazır internet sitesi tasarımıdır. Hazır site  tasarımı, web teknoloji uzmanları tarafından belirli bir konsepte uygun olarak tasarlanmış web sayfalarıdır. Bu hazır web sitesi teması içerisinde bir web sitenin ihtiyaç duyacağı her türlü eleman bulunmaktadır. Ana sayfa tasarımı, iletişim sayfası, hakkımızda sayfası, ürün ya da hizmet ile ilgili sayfalar ve gerek duyulan tüm içeriklere uygun bölümler site içeriği girilecek halde hazırlanır. Bu kapsamda Yetiş Yazılım tarafından çok sayıda hazır web sayfa teması hazırlanmıştır. Yetiş Yazılım uzman kadrosu tarafından hazırlanan her bir şablon mobil uyumlu Türkçe panele sahip olup, kolay kullanılabilir arayüz ile çalıştırılmaktadır. Siteden satın alınacak her web tasarım örneği hem düzenleme hem de veri girişi yapma noktasında mobil uyumlu olup, istenilen yerden istenilen zamanda düzenleme işlemi yapılabilmektedir. Siteye gelen yorumlar mobil cihazlar aracılığı ile kolayca onaylanabilir, yapılan değişiklikler Türkçe uyumlu yönetim paneli aracılığı ile kolayca kaydedilebilir. İnşaat, sürücü kursu, temizlik firması, restaurant, nakliyat, avukat, oto kiralama, kreş, veteriner, emlak ve daha birçok konsepte uygun hazır internet sitesi şablonları hizmeti sunan Yetiş Yazılım, satış sonrası destek konusunda da oldukça başarılıdır. Firma tarafından geliştirilen her bir site kolay kurulabilir ve yönetilebilir şekilde teslim edilmektedir. Siz de firmanıza uygun site tasarımı seçebilir, firmanın sitesinden kolayca sipariş edebilirsiniz. İstediğiniz şekilde ödeyebilir, istediğiniz soruları 7 / 24 iletişim menüsünü aracılığı ile uzman yazılımcı kadrosuna yöneltebilirsiniz.

hazır sürücü kursu sitesi

          Yetiş Yazılım tarafından geliştirilen hazır sürücü kursu sitesi tasarımları, diğer tüm site tasarımları gibi eşsiz özelliklere sahiptir. Sitenin en dikkat çekici özelliği mobil uyumlu yönetim paneline sahip olmasıdır. Sitenin sadece yönetim paneli değil, kendi arayüzü de mobil uyumludur. Yani, siteye istenilen her yerden ulaşmak mümkündür. Siteyi ziyaret edecek potansiyel müşteriler, sitedeki bilgileri ister bilgisayar ister mobil cihazlar üzerinden edinebilirler, sitedeki hizmetlere yorum yapabilirler ya da firma bilgilerine yine mobil uyumlu web arayüz üzerinden ulaşabilirler. Sürücü kursu sitesi temaları içerisinde ücretsiz şekilde kurulmuş kurumsal e-mail paketi yer alırken, siteyi yönetecek kişiler ve firma çalışanlarına verilecek adresler sayesinde kurumsallık arttırılmış olacaktır. Hazır sürücü kursu sitesi temaları dinamik alt yapıya ve Türkçe yönetim paneline sahiptir. Bu da hem kullanım hem de kurulum kolaylığı sağlar. Hazır site teması içerisine kurs merkezinde verilen eğitimler ve sınavlarla ilgili sınırsız sayıda döküman ve fotoğraf eklenebilir. Site içerisine istenilen sayıda foto galeri ya da video galeri oluşturmak mümkündür. Ayrıca, hazır sürücü kursu sitesi tasarımları tamamıyla sosyal medya entegrasyonu sağlanmış olarak teslim edilmektedir. Site tasarımları seo uyumlu alt yapı ile hazırlanmış olup, arama motorlarında en üst sıralarda çıkması için programlanmıştır. Hazır web şablonları içerisinde aynı zamanda vitrin bölümü de bulunmaktadır. Vitrin bölümünde, yaklaşan sınavlarla ilgili bilgiler, önemli duyurular ve kurs merkeziyle ilgili güncel bilgiler yayınlanabilir. Sitenin harita özelliği sayesinde firma konumu işaretlenebilir ve firma adresi harita üzerinde işaretlenerek, kurs merkezine ulaşım daha kolay hale getirilebilir. Sitenin alt yapısına uyumlu olarak hazırlanmış olan iletişim formu ise firmayla ilgisi olan kişilerin dilek, şikayet ve soruları için hazırlanmıştır.

yetiş yazılım
      
Siteden tercih edeceğiniz tüm hazır site tasarımları Yetiş Yazılım uzman kadrosu tarafından hazırlanmıştır. Satın alacağınız site aynı gün içinde teslim edilmektedir. İçeriğini girerek yayına hazır hale getirebilirsiniz. Tüm sorularınız için iletişim bilgileri şunlardır. Web: https://www.yetisyazilim.com.tr , E-mail: info@yetisyazilim.com.tr , Ofis: 0(332) 245 2 333 ve Gsm: 0(532) 266 3558 iletişim hattını arayabilirsiniz.