(0332) 327 33 88

REZERVASYON

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Salonumuz için yapılmış yorumlar

Ayşe

Kır düğünleri için uygun, kapasitesi yüksek bir mekan. Mekanda önce nikah sonrasında ise yemek organizasyonu gerçekleştirdik. Gelin ve damat mekana faytonla giriş yapıyor. Bir yerden sonra faytondan inip çiçeklerin içinde, davetlilerin arasında yürüyor, havaya güvercin fırlatıyor. Girişimiz bu şekilde gerçekleşti. Yemekler mekana aitti. Menüde Konya'nın yöresel yemekleri vardı. Geleneksel kıyafetle Osmanlı şerbeti sunuldu. Bizi ve davetlilerimizi girişte geleneksel kıyafetlerle karşıladılar. Çocuklar için palyaço vardı, bu da çok güzel bir ayrıntıydı. Çocukların oyalanacağı, oynayacağı bir şeyler olması düğün sırasında sorun yaşamamamızı sağladı.

Yorum Tarihi: 20-02-2019

İbrahim

puan vermem gerekirse 5 üzerinden 4 verdim. :) mekan görsel olarak gayet güzeldi. 400 kişilik yemekli bir organizasyon gerçekleştirdim. yemekler gayet lezzetliydi. mekan lokasyon olarak rahat bulunan bir yerdeydi. otoparkı vardı öneririm.

Yorum Tarihi: 19-02-2019

arif

Yaklaşık 650 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik. Ulaşım konusunda şehir merkezinde olmasada otoparkı bulunduğu için bir sıkıntımız olmadı. Servis sunum konusunda da on numaraydılar. Herşey mükemmeldi mekanda her konuda olumlu yorumda bulunabilirim hizmet olarak. Görsellik olarakta çok çok güzeli. Kır bahçesinde gerçekleştiği için atmosferi harikaydı ferah bir ortamı vardı. Ama mekanda en çok beğendiğim şey gelinle damadın girişiydi kesinlikle faytonla giriş yapıldı ve o esnada güvercinler uçuruldu.

Yorum Tarihi: 19-02-2019

Ahmet Yılmaz

Oturduğumuz semte uzak olmasına rağmen: tavsiye üzerine karar verdik. düğünümüz tahminimizden daha kalabalık oldu. buna rağmen bizi güzel ve nazik ağırlayan Bizimora ekibine çok teşekkür eder: daha nice başarılı organizasyonlar dilerim.

Yorum Tarihi: 21-06-2017

Yusuf Ziya Kıymet

Kır dügünleri ve sünnet düğünleri için güzel bir mekan

Yorum Tarihi: 21-06-2017

Yorum Yazın


Sizde Görüşlerinizi ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşın.